- Adıyaman Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi
- Volume:10 Issue:2
- An Application of Subclasses of Harmonic Univalent Functions Involving Hypergeometric Function
An Application of Subclasses of Harmonic Univalent Functions Involving Hypergeometric Function
Authors : Waggas Galib ATSHAN, Enaam Hadi ABD, Sibel YALCIN
Pages : 595-607
Doi:10.37094/adyujsci.680530
View : 17 | Download : 10
Publication Date : 2020-12-30
Article Type : Research Paper
Abstract :Bu makalenin amacı, hipergeometrik fonksiyonları içeren belirli konvolusyon operatörünü uygulayarak harmonik univalent fonksiyonların çeşitli altsınıfları arasında bağlantılar kurmaktır. Bu tür bağlantılar açık birim disk U da Goodman-Salagean tipli harmonik univalent fonksiyonları ile araştırılmıştır.Keywords : Univalent function, uniformly convex, linear operator, hadamard product